Timberland – odpowiedzialni za siebie i innych.

Odpowiedzialne podejście, uczciwe warunki zatrudnienia, zrównoważona produkcja. Coraz więcej marek nie pozostaje temu obojętnym. Marka Timberland wyznaje takie wartości od lat i podkreśla, że ponad 250 000 pracowników, w 3000 fabrykach, w 30 krajach codziennie wytwarzających produkty Timberland, to część jednej, wielkiej rodziny. Czarno na białym, bo… O wszystkim mówią liczby. A Timberland wciąż ma ochotę na więcej.

  • 0

To Ty definiujesz piękno! #DoveMojePięknoMojaHistoria

6 kobiet, 6 innych definicji piękna. Piękna, które drzemie w każdej z kobiet. Dlatego marka Dove po raz kolejny zachęca Polki do poszukiwania swojego piękna inicjując kolejną odsłonę kampanii „Moje piękno, moja historia”. Kampanii, która kolejny rok podejmuje tematykę dotyczącą kreowania i promowania wyidealizowanego wizerunku kobiecego piękna. Kampanii, której celem jest uwolnić kobiety od presjii bycia idealną, ponieważ wszystkie kobiety są piękne!

  • 0

Zagłosuj i odmień jedno z miejsc w Twojej okolicy!

Masz dość widoku zaniedbanych kamienic i ulic? Weź sprawy w swoje ręce! Wejdź na stronę www.witajpieknapolsko.pl i zagłosuj na renowację miejsca w Twojej okolicy w ramach akcji „Cif. Witaj, piękna Polsko!”. Pospiesz się głosowanie trwa do 13.08.2019!

  • 0

Persil zaprezentował kapsułki przyszłości!

W środę 10 lipca w Studio Bajka, marka Persil zabrała nas w podróż do przyszłości, prezentując nowe, innowacyjne kapsułki do prania Persil Discs z 4 komorami. Jako pierwsze na rynku, dzięki najnowocześniejszej technologii gwarantują 4 benefity prania – blask, świeżość, delikatność oraz usuwanie plam. O nowych technologiach w świecie przyszłości opowiadał Jakub Wątor – ekspert w dziedzinie nowych technologii.

  • 0

Bridgestone, Globalny Partner Olimpijski i Paraolimpijski, będzie wspierać biegaczy podczas największego maratonu w Polsce

Bridgestone – największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy oraz światowy partner Olimpijski i Paraolimpijski już 29 września będzie wspierać uczestników 41. PZU Maratonu Warszawskiego. Podczas imprezy Karol Bielecki - legendarny piłkarz ręczny, ambasador kampanii olimpijskiej Bridgestone będzie motywował biegaczy i zachęcał do przesuwania własnych granic.

  • 0

Czyste Tatry z Janem Niezbędnym po raz ósmy!

Już 26 i 27 lipca setki wolontariuszy pod przewodnictwem Jana Niezbędnego spotkają się w Zakopanem, aby razem wyruszyć na górskie szlaki i zadbać o nasze najcenniejsze bogactwo narodowe – Tatry. Ty też możesz zostać opiekunem przyrody! Dołącz do ósmego finału akcji Czyste Tatry – największej akcji sprzątania gór w Polsce!

  • 0

BlackBeard - niecodzienny salon barberski we Wrocławiu

BlackBeard, czyli zlokalizowany przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu, salon barberski to niecodzienne miejsce, które przyciąga do siebie klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy. W poindustrialnych wnętrzach został zaklęty kawałek męskiego świata, w którym mężczyźni zadbają o swoją brodę (i włosy), a także zasmakują w najbardziej wykwintnych, niszowych alkoholach. Jednak BlackBeard to niejedyne miejsce, w którym warto bywać we Wrocławiu. Kolejnym z nich jest…
  • 0

Inspiracje dla uczestników konkursu Prace ambasadorów Saucony Originals Designer Box

Saucony Originals Designer Box to ogólnopolski konkurs artystyczny dla wszystkich sympatyków „dobrej kreski”. Polem do ekspresji jest kartonowe opakowanie butów, które stanowi przestrzeń do prac manualnych. Do projektu zostali zaproszeni wyjątkowi ambasadorzy – Dawid Ryski, Krystian Ścigalski „Why-Duck”, Kinga Offert, Kuba Tramecourt oraz Ola Żwan.

  • 0

P&G rozpoczyna wieloletni program edukacji ekologicznej „Czysta Ziemia”

Procter & Gamble, lider branży FMCG na świecie, rozpoczął w Polsce pierwszą edycję programu „Czysta Ziemia”. To wieloletnia inicjatywa stanowiąca element strategii zrównoważonego rozwoju koncernu. W realizację projektu, który edukuje uczniów szkół podstawowych w zakresie segregacji odpadów, procesu odzyskiwania tworzyw sztucznych oraz dbania o środowisko naturalne, zaangażowani są wolontariusze firmy oraz Fundacja Nasza Ziemia.

  • 0