DOTYKAJ I WYGRYWAJ ŻYCIE

W październiku br. już po raz siódmy odbędzie się akcja charytatywna DOTYKAM=WYGRYWAM. To ważny społecznie projekt łączący w sobie aspekt prozdrowotny, edukacyjny i ekologiczny. Głównym jego celem jest promocja profilaktyki raka piersi poprzez regularne samobadanie piersi i noszenie dobrze dobranego biustonosza. Akcja wesprze też finansowo stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Każdy kto w jej trakcie odda swój stary, znoszony, czy źle dopasowany biustonosz do recyklingu, tym samym zasili konto stowarzyszenia. Cel to zebranie 1 tony staników i uzyskanie kwoty 20 000 zł dla Amazonek. Do akcji włączyły się także gwiazdy. Jej pomysłodawczynią jest Izabela Sakutova, międzynarodowa ekspertka brafittingu i lingerie styling.

  • 0

Topowe restauracje otworzą się w Elektrowni Powiśle!

Elektrownia Powiśle zajmie centralne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. W tej prestiżowej lokalizacji pojawią się znane i popularne lokale: Tel Aviv, Pełną Parą i Soul Food. Staną się one częścią międzynarodowej hali restauracyjnej, zlokalizowanej w historycznej, odrestaurowanej części dawnej Elektrowni. Otwarcie zaplanowano na wiosnę przyszłego roku.

  • 0

BICIE REKORDU W BUDOWANIU NAJWYŻSZEJ WIEŻY Z KLOCKÓW LEGO!

W parku rozrywki LEGOLAND w Billund w Danii trwa właśnie bicie rekordu świata w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®! Dotychczasowy rekord to 36 metrów, a w tym tygodniu, od 26 do 30 czerwca wszyscy goście LEGOLANDU mają możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu i dołożenia swojej „cegiełki” do rekordowej budowli.

  • 0

Wrangler i Lee - pokaz nowej kolekcji FW18

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesienno-zimowy 2018 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach w bardzo klimatycznym miejscu na mapie Warszawy – Pokoju na Lato. Pośród leżaków skąpanych w promieniach słonecznych marki zaprezentowały swoje produkty.

  • 0

Znana influencerka w nowej roli! Paula Jagodzińska jako hi Colour Creator marki hi hybrid!

Każdy kto interesuje się polską sferą modową z pewnością zna Paulę Jagodzińską, autorkę bloga Beauty Fashion Shopping. Grono jej fanów stale rośnie - na Instagramie zgromadziła już ponad 230 tys. obserwatorów! Choć nie przepada za ściankami, to znane firmy stale chętnie z nią współpracują. Tak też jest w przypadku marki hi hybrid, której ambasadorką jest już od listopada 2017 roku. Tym razem, w ramach współpracy Paula zaprojektowała własną linię lakierów hybrydowych hi Vibes. Dawanie radości w drobnych gestach? Easy! Sprawdźcie co stworzyli razem!

  • 0

Kolacja z Borysem Szycem w restauracji Signature

13 czerwca w renomowanej restauracji Signature w Warszawie, przy Poznańskiej 15 odbyła się elegancka kolacja inaugurująca wprowadzenie dania Borysa Szyca i Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana. Wszystkie dania dla zgromadzonych gości zostały przygotowane przez aktora a wśród nich dwa, które są już dostępne w restauracyjnym menu.

  • 0

Borys Szyc dla restauracji Signature

Autorski projekt topowej warszawskiej restauracji Signature, czyli Signature Gwiazd ma już kolejną odsłonę. Tym razem do współpracy zaproszono Borysa Szyca. Aktor wraz z Szefem Kuchni Wojciechem Kilianem przygotuje specjalne danie, które zostanie wprowadzone do menu restauracji już 14 czerwca.

  • 0