Otwarcie sezonu FW17 w showroomie Fashion PR

22 czerwca agencja modowa Fashion PR zorganizowała otwarcie sezonu jesienno-zimowego FW17/18 w swoim showroomie w centrum Warszawy. Impreza zgromadziła celebrytów, influencerów, blogerów i osoby ze świata mediów.

  • 0

Pokaz jesiennych kolekcji marek Wrangler i Lee

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2017/18 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję showroomach w Warszawie. Pośród winylowych płyt, kolorowych żywych kwiatów i dodatków w tylu lat 70. odbyły się pokazy najnowszych produktów obu firm.

  • 0

JACOB BIRGE VISION SS2018 GOLDDIGGER***

24 maja 2017 roku w miejscu Nowy Swiat Muzyki odbyl sie pokaz projektanta Jacoba Birge. Tego wieczoru projektant zaprezentował 42 sylweteki. "Kolekcja  SS2018 to najbardziej personalna  kolekcja, którą stworzyłem. Jest inspirowana moim ostatnim związkiem i tym co się w nim wydarzyło. Nazwa *Gold digger *, czyli potocznie 'blachara' , to kobieta szukająca wygodnego i luksusowego życia.

  • 0

Marka Czas na Herbatę wspiera wrocławski Przylądku Nadziei

25.04.2017 br. w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbył się charytatywny „Koncert Nadziei”. Wydarzenie, które już od ośmiu lat organizowane jest przez fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” ma na celu zebranie środków na rzecz jej małych podopiecznych. Tegoroczna edycja wspierana była przez markę Czas na Herbatę.

  • 0