JAK DBAĆ O ZDROWE WŁOSY ZIMĄ? 5 SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW OD BABYLISS PARIS

Zimą nasze włosy, bez względu na ich długość i rodzaj, wymagają szczególnie troskliwej pielęgnacji na każdym etapie stylizacji. Mroźne powietrze, częste zmiany temperatury, czy wiatr sprawiają, że stają się one łamliwe, niezdyscyplinowane i pozbawione naturalnego blasku. Jak zapewnić sobie idealną fryzurę nawet po zdjęciu czapki, a przy tym zachować odżywione i zdrowe włosy? Z nowymi liniami produktów od BaByliss Paris to proste!

  • 0

NAJMODNIEJSZE FRYZURY NA STUDNIÓWKĘ 2019 INSPIRACJE OD BABYLISS PARIS

Karnawał coraz bliżej, a wraz z nim powraca równie gorący temat - bale studniówkowe. Dobór wymarzonej kreacji i dodatków to tylko część wielkich przygotowań. Do pełni blasku niezbędna jest idealnie dopasowana do stylizacji fryzura, która sprawi, że w jednej chwili poczujesz się jak prawdziwa gwiazda. Produkty marki BaByliss Paris pozwolą Ci bez wysiłku stworzyć najmodniejsze studniówkowe fryzury w domowych warunkach. Która z najnowszych linii - SENSITIVE, CREATIVE, PREMIUM – najlepiej pasuje do twojego stylu i osobowości?

  • 0

Jak samodzielnie ostrzyc włosy?

Kolejki niemal do każdego zakładu fryzjerskiego często ciągną się w nieskończoność. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się, jak samodzielnie ostrzyc włosy. Interesuje cię samodzielne strzyżenie? Zobacz, jak zrobić to dobrze.

  • 0

Regulacja zarostu – jakie narzędzie wybrać?

Regulacja męskiego zarostu nie jest sprawą łatwą i od każdego mężczyzny wymaga wprawy, a także znalezienia odpowiedniego narzędzia, które pozwoli mu uzyskać właściwy efekt. Niektórzy lubią bowiem mieć na twarzy dobrze przycięty, tzw. kilkudniowy zarost, a inni wolą mieć dobrze przystrzyżoną fantazyjną brodę bądź zdecydować się jedynie na wąsy. W zależności od rodzaju gęstości zarostu można wybrać różne opcje: klasyczną maszynkę do golenia, trymer do regulowania długości zarostu, maszynkę elektryczną bądź klasyczną brzytwę do golenia. Każdą z wersji można uzupełnić o nożyczki do cięcia zarostu, które przydają się zarówno do przycinania wąsa, jak i brody.

  • 0

Nowość! Profesjonalne kosmetyki do stylizacji WS Academy Wierzbicki & Schmidt

Do rodziny eliksirów, esencji i odżywek 20 w 1 marki WS Academy Wierzbicki & Schmidt dołączyły nowe, przeznaczone do stylizacji, produkty. Gwiazdy programu „Ostre cięcie” rozszerzyły ofertę swojej marki, wprowadzając na rynek 6 profesjonalnych kosmetyków do modelowania i utrwalania włosów - lakier, piankę, żel, gumę, pastę oraz sprawy nabłyszczający.

  • 0

Oway w rękach artysty! #OwayTeam w nowym składzie #OwayTeam z mistrzem cięcia

W życiu większości z nas i każdej marki występuje potrzeba rozwoju i realizowania się. Marka OWay nieustannie dąży do samodoskonalenia, a za każdym sukcesem firmy stoją ludzie. Ostatnie kilka miesięcy, to czas ciężkiej pracy. Już dziś z dumą możemy pochwalić się, że jej owocem jest największy transfer tego roku i podpisanie kontraktu z Sebastianem Nolanem.

  • 0

Barber w innym wydaniu ? - zapraszamy do BlackBeard

To miejsce nietypowe, tak o swoim dziele mówią właściciele, czyli Tomasz Krzyk i Jacek Boniecki. Mieszczący się przy ulicy Tęczowej 57 BlackBeard jest nowoczesnym fryzjerem męskim połączonym z salonem alkoholowym. Jesteście ciekawi początków tego miejsca? A może chcielibyście zapoznać się z jego historią?

  • 0