Jak samodzielnie ostrzyc włosy?

Kolejki niemal do każdego zakładu fryzjerskiego często ciągną się w nieskończoność. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się, jak samodzielnie ostrzyc włosy. Interesuje cię samodzielne strzyżenie? Zobacz, jak zrobić to dobrze.

  • 0

Regulacja zarostu – jakie narzędzie wybrać?

Regulacja męskiego zarostu nie jest sprawą łatwą i od każdego mężczyzny wymaga wprawy, a także znalezienia odpowiedniego narzędzia, które pozwoli mu uzyskać właściwy efekt. Niektórzy lubią bowiem mieć na twarzy dobrze przycięty, tzw. kilkudniowy zarost, a inni wolą mieć dobrze przystrzyżoną fantazyjną brodę bądź zdecydować się jedynie na wąsy. W zależności od rodzaju gęstości zarostu można wybrać różne opcje: klasyczną maszynkę do golenia, trymer do regulowania długości zarostu, maszynkę elektryczną bądź klasyczną brzytwę do golenia. Każdą z wersji można uzupełnić o nożyczki do cięcia zarostu, które przydają się zarówno do przycinania wąsa, jak i brody.

  • 0

Nowość! Profesjonalne kosmetyki do stylizacji WS Academy Wierzbicki & Schmidt

Do rodziny eliksirów, esencji i odżywek 20 w 1 marki WS Academy Wierzbicki & Schmidt dołączyły nowe, przeznaczone do stylizacji, produkty. Gwiazdy programu „Ostre cięcie” rozszerzyły ofertę swojej marki, wprowadzając na rynek 6 profesjonalnych kosmetyków do modelowania i utrwalania włosów - lakier, piankę, żel, gumę, pastę oraz sprawy nabłyszczający.

  • 0

Oway w rękach artysty! #OwayTeam w nowym składzie #OwayTeam z mistrzem cięcia

W życiu większości z nas i każdej marki występuje potrzeba rozwoju i realizowania się. Marka OWay nieustannie dąży do samodoskonalenia, a za każdym sukcesem firmy stoją ludzie. Ostatnie kilka miesięcy, to czas ciężkiej pracy. Już dziś z dumą możemy pochwalić się, że jej owocem jest największy transfer tego roku i podpisanie kontraktu z Sebastianem Nolanem.

  • 0

Barber w innym wydaniu ? - zapraszamy do BlackBeard

To miejsce nietypowe, tak o swoim dziele mówią właściciele, czyli Tomasz Krzyk i Jacek Boniecki. Mieszczący się przy ulicy Tęczowej 57 BlackBeard jest nowoczesnym fryzjerem męskim połączonym z salonem alkoholowym. Jesteście ciekawi początków tego miejsca? A może chcielibyście zapoznać się z jego historią?

  • 0

Przedłużanie włosów w kilku krokach – jak się tego nauczyć?

Asocjacja słowa włosy, to niewątpliwie kobiecość i piękno. Zadbane i gęste włosy nie tylko są synonimem kobiecości, ale również dodają każdej kobiecie atrakcyjności. Zwiększają także jej samoocenę, a także atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Wiadomo, nie każda kobieta została obdarzona mocnymi i gęstymi włosami, na szczęście można je sobie kupić, a w zasadzie doczepić metodą clip in.

  • 0

Wiosenna Aura – nowa odżywka 20w1 WS Academy Wierzbicki & Schmidt

Słynni styliści fryzur znani z programu „Ostre cięcie” – Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki poszerzają gamę produktów swojej marki WS Academy, wprowadzając na rynek fryzjerski kolejną nowość. Do odżywki Poranna Rosa, dołącza odpowiadająca na inne potrzeby Wiosenna Aura, czyli odżywka w sprayu bez spłukiwania, łącząca w sobie 20 właściwości zapewniających włosom kompleksową ochronę.

  • 0

Burza włosów z Insight Volume Up!

Marzeniem każdej kobiety jest mieć piękne, zdrowe i lśniące włosy. Ideałem byłoby mieć ich jeszcze całe mnóstwo! Niestety nie każda z nas obdarowana została bujną czupryną. Wpływ na to mają geny, sposób odżywiania i tryb życia. Co robić, aby włosy bez objętości nie były dla nas utrapieniem?

  • 0