Czas na jesienne porządki!

Piękne pastelowe kolory, świeże owocowe i kwiatowe zapachy, designerskie opakowania. Nie, to nie jest opis najnowszych perfum, tylko wyjątkowej linii worków na śmieci ULTRA Jana Niezbędnego, które pomogą nam wprowadzić porządek i estetykę do naszego otoczenia!

Praktyczna estetyka

Jesień to czas powrotu po wakacjach do biura i szkoły. Aby ze świeżą energią wkroczyć w ten nowy rozdział, zadbajmy o przestrzeń wokół nas. Oczyszczając nasze otoczenie, oczyścimy umysł, co na pewno wpłynie na efektywność naszych działań. Pomogą nam w tym nowe worki Jana Niezbędnego. Są nie tylko ULTRA-wytrzymałe, ale dzięki swoim pastelowym kolorom, również bardzo atrakcyjne dla oka. Dodatkowo, roztaczają wokół siebie przyjemne zapachy granatu (różowe o pojemności 35 l) oraz kwiatów (niebieskie, 60 l), dzięki czemu świetnie nadają się do wyłożenia kosza, który trzymamy w naszej kuchni, pokoju czy przy biurku. Koniec z workami, które musimy ukrywać w szafie, czy pod zlewem.

Dla środowiska...

Designerskie worki Jana Niezbędnego to nie tylko estetyka w naszych domach. Są produkowane przy użyciu nowatorskiej technologii, która poprawia właściwości mechaniczne folii, czyniąc ją wyjątkowo wytrzymałą, mocniejszą i bardziej elastyczną. Co więcej, wybierając nowe worki ULTRA, dbamy nie tylko o porządek w domu, ale również o środowisko naturalne. Folia, z której wykonano produkt, jest niezwykle wytrzymała, a jednocześnie cieńsza i lżejsza, zaś mniejsza ilość zużytego materiału sprawia, że worki są bardziej przyjazne dla natury.

.. nie tylko na śmieci

Dzięki swojej wytrzymałości i miłemu dla oka wyglądowi, nowe worki dają nam szereg alternatywnych zastosowań. Doskonale sprawdzą się do przechowywania letniej odzieży w zbliżającym się okresie zimowym, czy wyłożenia kosza na brudną bieliznę. Bez trudu zapakujemy w nie także ciężką pościel czy nieforemne akcesoria, takie jak duży plecak czy namiot. Dzięki temu nie będą się kurzyć i ochronimy je przed ewentualnymi gośćmi w naszych schowkach, takimi jak mole czy gryzonie.

... i dla wygody

Dla naszej wygody worki ULTRA zostały wyposażone w sprawdzone systemy, takie jak specjalna tasiemka ułatwiająca szybkie i bezproblemowe otwieranie oraz taśma umożliwiająca pełne wykorzystanie pojemności worka oraz jego szczelne zamknięcie. Kolejnym udogodnieniem jest unikatowy system „Interleave”, który pozwala odwijać jeden worek za drugim – bez konieczności odrywania ich od siebie. Wszystko po to, aby żyło nam się wygodniej!