KAROLINA PISAREK AMBASADORKĄ KOLEKCJI SPxPOWERPUFFGIRLS - Kulisy sesji zdjęciowej

„Atomówki” od dwudziestu lat przykuwają uwagę publiczności na całym świecie. Bajka, Bójka i Brawurka łącząc pokolenia dziewczyn i kobiet, stały się symbolem dziewczęcej siły i kobiecej solidarności.

Celebrując 20. - lecie serialu „Atomówki”, Cartoon Network zaprosiło do współpracy Sabrinę Pilewicz – polską projektantkę, która stworzyła limitowaną edycję ekskluzywnych torebek z Atomówkami. Efektem kolaboracji jest niezwykła kolekcja SPxPOWERPUFFGIRLS przepełniona euforią i eksplozją kolorów, w duchu #girlpower!
Karolina Pisarek – jedna z finalistek programu „Top Model” została mianowana ambasadorką kolekcji SPxPOWERPUFFGIRLS. Jej nieskończone zasoby pozytywnej energii sprawiają, że idealnie pasuje do marki.Styl oraz osobowość Karoliny doskonale wpisały się w zamysł sesji zdjęciowej – delikatny makijaż zrobiony przez Olę Łęcką oraz fryzury wykonane przez Daniela Gryszke uwydatniły jej subtelną urodę, zaś monochromatyczne stylizacje przygotowane przez stylistę - Bartka Indykę podkreśliły nieposkromioną siłę drzemiącą w modelce. Karolina stanęła przed obiektywem fotografa – Macieja Nowaka.