KURTKI I PŁASZCZE NA JESIEŃ

Nowy sezon na horyzoncie i choć kalendarzowe lato jeszcze się nie skończyło, warto już dziś zastanowić się i zaplanować jesienne zakupy. Z ANSWEAR.com zaczynamy od wyboru odpowiedniej kurtki lub płaszcza.

W tym sezonie zapominamy o ekstrawaganckich modelach. Możemy powrócić do strefy komfortu i postawić na klasyki. Zamiennik letniej jeansowej kurtki i bomberki? Oczywiście skórzana ramoneska. Jej pozycja w świecie mody jest wciąż silna, dlatego jesienią nie może jej zabraknąć. Mamy jednak nowinę: zamiast czarnych w motocyklowym stylu, w tym sezonie będziemy nosić ramoneski w kolorze ognistej czerwieni. To bezdyskusyjnie najmodniejsza kurtka sezonu.

Przebojem będą również parki w militarnym stylu. Ciepłe i wygodne w użytkowaniu. Ideał dla zabieganych dziewczyn i kobiet. Jesienią zestawimy je nie tylko z jeansami lub eleganckimi rurkami i botkami na platformie, ale również czarną sukienką i sportowym obuwiem.  

Z mody nie wychodzą także wełniane płaszcze. Miłe w dotyku, lekkie, gwarantujące maksimum ciepła. Okrycie wierzchnie na tyle uniwersalne, że wykorzystasz je niemal w każdej stylizacji. W ofercie ANSWEAR.com znalazły się zarówno lżejsze płaszcze, jak i te grubsze. Na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie!

Dzięki ANSWEAR.com tej jesieni postawimy na to, co już znamy i lubimy w nowoczesnej odsłonie. Wielbicielki kurtek w militarnym stylu, ramonesek, wełnianych płaszczy i puchówek – ten sezon należy do Was.