Zakochasz się w tych butach! – botki na jesień od PRIMAMODA

Lato już na dobre nas opuściło. Schyłek roku kojarzy się często z szarościami i ponurą aurą, jednak ten czas nie musi być smutny! PRIMAMODA idzie na przekór stereotypom i w sezonie jesień/zima proponuje mnóstwo modeli botków, które nadadzą charakteru nawet najbardziej minimalistycznej stylizacji.

  • 0

Hoka One One prezentuje kolekcję na sezon jesień & zima’ 2017.

Do specjalistycznych sklepów dla biegaczy trafiła już jesienno - zimowa  kolekcja obuwia Hoka One One. Nie zabraknie w niej modeli miejskich, jak i tych dedykowanych bieganiu po górach i nierównościach. Trzonem w tym sezonie są znane i cenione modele, ale w ulepszonych wersjach: Clifton 4, Speedgoat 2 i Challenger ATR 3. Nie zabraknie także nowości, m.in. Hupany czy wprowadzonej wiosną Gavioty.
 

  • 0

Kolory w kolekcji męskiej LAVARD

Jakie kolory są najmodniejsze w tym sezonie? Neonowy, płomienny oranż i intensywny odcień czerwonego wina. Choć nie tylko. Projektanci eksperymentują także z maskowaniem, przemycając do stylizacji odcień khaki. Do łask powraca także biznesowy dress code. Z nim klasyczne kroje i barwy w postaci atramentowego granatu i smolistej czerni.

  • 0

Spodnie damskie – najwygodniejsze na świecie

Noszenie spodni damskich to przywilej wywalczony przez kobiety dużym kosztem. Dziś nie zawsze pamiętamy o tym ile cierpienia i trudu zadały sobie inne kobiety, by świat stał się dla nas przyjaźniejszy.
Na co dzień zakładamy jeansy bezrefleksyjnie, zupełnie nie pamiętając o tym, że 100 lat temu nie byłoby to możliwe.

  • 0

Mężczyzna szykowny według LAVARD

Jaki jest szykowny mężczyzna? Zazwyczaj w swoich stylizacjach kieruje się klasyką. Dba o to, by mieć zawsze świetnie skrojony garnitur. Z kurtuazją dobiera dodatki. Choć to nie wszystko. Marka LAVARD w szykownym mężczyźnie widzi także elegancję zaakcentowaną nonszalancką wytwornością.

  • 0

Wczesna jesień - stylizacje

Botki, kozaki czy może jeszcze półbuty? Jesienne stylizacje to zdecydowanie ubiór na przysłowiową cebulę. Rano i wieczorem robi się już naprawdę zimno, a w ciągu dnia jest jeszcze bardzo ciepło. Zobaczcie więc nasze propozycje stylizacji do pracy na pogodę w kratkę.

  • 0

Wielki come back jesiennych kurtek!

Pogoda za oknem nie rozpieszcza. Do końca lata pozostał już tylko tydzień.  To odpowiednia pora, by zrobić porządek w garderobie i letnie bomberki zamienić na cieplejsze, stylowe kurtki.

  • 0