Jasna sprawa

Nieśmiertelny zestaw, czyli biały T-shirt i ciemnoniebieskie jeansy nosił już James Dean i Marlon Brando. Dziś korzystają z niego najwięksi przystojniacy Hollywood, wypracowując na nim własny styl.

  • 0

Indian Summer

Jesień tuż tuż, a w sklepach powoli pojawiają się cieplejsze nowości. Chcemy korzystać z upalnych dni do ostatniej chwili i nosić letnie ubrania oraz egzotyczne nadruki. Być może to już ostatnie ciepłe tygodnie, dlatego warto je wykorzystać! Postawcie zatem na ciekawe motywy w stylu indiańskim. W nich nie pozostaniecie niezauważeni, bo nie mają szans, aby stopić się z miejskim krajobrazem!

  • 0

BACK TO WORK

Wysokie temperatury nie chcą nas jeszcze opuścić, a my musimy dzielić nasze dni pomiędzy pracą, a miejscami pełnymi słońca.

  • 0

Rewolucyjne technologie w sneakersach Grid – autorski system od Saucony

Jedna z najstarszych marek na świecie na przestrzeni ponad 100 lat wywarła wpływ na rynek obuwia biegowego. Implementacja autorskich i opatentowanych rozwiązań technologicznych pozwoliła wielu sportowcom sięgać po najcenniejsze laury oraz świętować spektakularne sukcesy. Innowacyjne pomysły znalazły także zastosowanie w lifestyle’owych modelach Saucony z linii Originals. Doskonałym przykładem jest system Grid, który amortyzuje i chroni stopę przed uderzeniami.

  • 0

Pół kalosz, pół sneaker. Jessie - kanadyjski patent na deszczową pogodę i przykład proekologicznej myśli produkcyjnej.

Wraz z premierą sezonu wiosna & lato’ 2018 w kolekcji Kamika pojawiło się kilka nowych modeli obuwia przeciwdeszczowego. Niepozornie wyglądające kalosze idealnie wpasowują się w filozofię rozwoju marki, łączącej 120-letnią tradycją ręcznego wyrobu obuwia ze stosowaniem najnowocześniejszych zdobyczy technologii w przemyśle obuwniczym. Jeśli dodać do tego aspekty takie jak bazowanie wyłącznie na lokalnych komponentach, zdolność recyklingu czy wreszcie nieszablonowy i modny design, otrzymujemy but niemal kompletny. Taki jest właśnie damski model Jessie - kanadyjski patent na deszcz i pluchę, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających fankach kaloszy.

  • 0

BACK TO OFFICE, czyli koszula w roli głównej

Koszula o klasycznym kroju od lat uchodzi za ponadczasową klasykę. Idealnie wpisuje się zarówno w biurowy dress code, weekendowy wypad za miasto, spotkanie z przyjaciółką czy wieczorną imprezę. Elegancka, biała czy może błękitna w supermodne pasy – niezależnie, którą z nich wybierzesz, ten uniwersalny „must have” będzie gwarancją udanej stylizacji!

  • 0

BACK TO SCHOOL – NOWA KAMPANIA GO SPORT

Wakacje dobiegają końca, a co za tym idzie czas na przygotowanie szkolnej wyprawki. Podręczniki, kolorowe zeszyty i inne artykuły szkolne to nie wszystko. Uzupełnienia z pewnością wymaga również garderoba, szczególnie ta sportowa. Już za kilka dni zadzwoni pierwszy dzwonek i dzieciaki ruszą do szkoły, dlatego jeśli chcecie, aby nowy rok szkolny rozpoczął się stylowo, ale i aktywnie zobaczcie nową kampanię sklepów GO Sport, w których znajdziecie wiele ciekawych propozycji!

  • 0

Gotowi na pierwszy gwizdek

Wszyscy wiemy, jak zbawienny wpływ na nasze zdrowie ma ruch, szczególnie w młodym wieku. Wpływa nie tylko na kondycję, ale również poprawia pamięć i koncentrację. Dlatego zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby nasze dziecko rozbudziło w sobie pasję do sportu i podbiło energią i zapałem szkolne sale gimnastyczne i boiska. Przygotujmy je już dziś wybierając się do Decathlon, gdzie znajdziemy najszerszy wybór produktów dedykowanych młodym sportowcom.

  • 0