Elegancja prosto z ulic - Sporty Casual.

Czym jest sporty casual? To połączenie sportowego zacięcia z niewymuszoną elegancją codziennych stylizacji. Wybierając outfit tego typu, gwarantujemy sobie niesztampowy wygląd, a przede wszystkim – nieporównywalny komfort.

  • 0

Converse X Undefeated – vintage w sportowym wydaniu

Twórcy marki Undefeated znani są ze swojego zamiłowania do sportu, muzyki i sztuki. Założona przez Jamesa Bonda i Eddiego Cruza w 2002 roku w Los Angeles marka, od 15 lat odgrywa kluczową rolę w ewolucji sneakersów i odzieży ulicznej oraz może się pochwalić lojalną rzeszą fanów rozciągającą się od Los Angeles po Tokio.

  • 0

Dziewczyna z sąsiedztwa: styl Emily Blunt

Naturalna, skromna i taka normalna: takie słowa przychodzą na myśl jako pierwsze kiedy patrzymy na styl aktorki Emily Blunt. Pomimo wielu zawodowych sukcesów Emily nadal pozostaje skromną dziewczyną, dla której sława zdaje się nie mieć większego znaczenia.

  • 0

Pas Ci pasuje!

Ubrania w pionowe paski potrafią mieć zbawienne działanie dla naszej figury. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać efekt czy poszerzyć, czy zwęzić naszą sylwetkę - najważniejsze jest umiejętne dobranie wzoru z kolorystyką i dodatkami. 

  • 0

Jubileusz ikony outdooru z Kanady - Kamik świętuje 120. urodziny!

Historia brandu specjalizującego się w produkcji śniegowców na ekstremalnie niskie temperatury sięga 1898 roku. Rodzinny biznes na przestrzeni lat rozrósł się do pokaźnych rozmiarów. Dziś firma Genfoot Inc, właściciel marki Kamik, zatrudnia ponad 400 pracowników i obecna jest na pięciu kontynentach, w blisko 50 krajach, w tym - od 2011 roku - również w Polsce.

  • 0

CHRISTMAS WISHLIST, CZYLI POMYSŁY NA PREZENT OD SABRINY PILEWICZ

Sezon przygotowań do świąt i poszukiwania prezentów rozpoczęty! Jeśli, więc szukasz czegoś supermodnego, co aktualnie jest prawdziwym must have postaw na torebkę, szczególnie tą od Sabriny Pilewicz. Torebki w kolorach eleganckiej czerwieni, subtelnego złota i romantycznego różu mogą okazać się doskonałym pomysłem!

  • 0

Rozgrzej swój look do czerwoności!

Świat zwariował na punkcie czerwonego koloru. Absolutnie nas to nie dziwi! Barwa czerwona, nawet wykorzystana jako jedna z części ubioru, natychmiast dodaje naszej stylizacji odwagi, energii, a nawet delikatnego pazura. Razem z marką Diverse, pokazujemy jak w prosty sposób, urozmaicić swój codzienny outfit.

  • 0

Do zakochania jeden ślizg

Każdy, kto spróbował swoich sił w łyżwiarstwie, wie, że to wyjątkowy sport, który pozwala poczuć niezwykłą wolność i lekkość, a korzyści z jego uprawiania jest bez liku. Oto kilka powodów, dla których warto odważyć się postawić nogę na lodzie.

  • 0