Niebiańska przyjemność pielęgnacji z lekkimi musami do ciała NIVEA!

Wyobraź sobie lekką, puszystą chmurkę. Chmurkę, która cudownie pachnie i ma za zadanie rozpieścić twoje ciało uczuciem gładkości i intensywnego nawilżenia. Tym tropem poszła NIVEA, opracowując nowe, lekkie musy do pielęgnacji ciała!

Trzy nowe musy NIVEA błyskawicznie się wchłaniają i zapewniają głębokie nawilżenie przez 48 godzin. NIVEA proponuje aż 3 warianty zapachowe. Pianka NIVEA Mousse z olejkiem migdałowym o klasycznym zapachu jest idealna dla skóry bardzo suchej oraz wszystkich kobiet, które lubią delikatne aromaty kojarzące się z pielęgnacją i ciepłem. Dla tych, którzy wolą świeże i ekscytujące owocowe nuty zapachowe NIVEA proponuje musy o zapachu Dzika Malina i Biała Herbata lub Świeży Ogórek i Herbata Matcha.

Puszyste jak chmurka, niebiańsko pachnące
Lekki mus do pielęgnacji ciała Dzika Malina i Biała Herbata pachnie urzekająco owocowo. Przeważają nuty świeżej cytryny i bergamotki, do których dołącza owocowy ton czerwonej porzeczki i rabarbaru z akordem ciepłej maliny, konwalii, róży i bzu. Całość aromatycznej symfonii kończy się subtelnymi nutami białego piżma. Wariant Świeży Ogórek i Herbata Matcha to odświeżający aromat zielonego ogórka, czarnej porzeczki i wyczuwalnych wodnych nut, po których wybrzmiewa aromatyczna herbata, kwiat konwalii i róży. Zwieńczenie całości to ciepły zapach drzewa sandałowego i piżma.

Lekkie w dotyku, bogate dla skóry
Receptura nowych musów do pielęgnacji ciała uzupełniona jest o nowe, głęboko nawilżające serum*, zapewniające 48-godzinne nawilżenie i bogatą pielęgnację. Formuła pianek gwarantuje skórze całodobowe nawilżenie. Podstawowe komponenty - lipidy - nie dopuszczają do utraty wilgoci i pozostawiają skórę nawilżoną przez 48 godzin. Olejki pielęgnacyjne nadają jej gładkość i elastyczność.

Lekkie musy do pielęgnacji ciała NIVEA gwarantują 100% zmysłowej, intensywnej pielęgnacji dzięki połączeniu nawilżającej emulsji z innowacyjną technologią aerozolu, które razem tworzą rozpieszczającą „chmurkę”.

LEKKI MUS DO PIELĘGNACJI NAWILŻAJĄCA MOC SERUM
o Bogata konsystencja zawiera GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCE SERUM i olejek migdałowy.
o Szybko się wchłania i błyskawicznie nawilża skórę.
o Zapewnia intensywne odżywienie.
o Puszysty mus zapewnia intensywne odżywienie.
o Zauważalnie wygładza skórę już od pierwszego zastosowania.
o 48h intensywnego nawilżenia.
o Błyskawiczne wchłanianie.

LEKKI MUS DO PIELĘGNACJI CIAŁA DZIKA MALINA I BIAŁA HERBATA
o Delikatny i lekki jak chmurka mus szybko się wchłania i zapewnia natychmiastowe nawilżenie.
o Puszysty mus nasycony kuszącym połączeniem zapachów dzikiej maliny i białej herbaty sprawi, że Twoja skóra zapragnie więcej.
o 48h intensywnego nawilżenia.
o Błyskawiczne wchłanianie.

LEKKI MUS DO PIELĘGNACJI CIAŁA OGÓREK I HERBATA MATCHA
o Delikatny i lekki jak chmurka mus szybko się wchłania i zapewnia natychmiastowe nawilżenie.
o Puszysty mus nasycony kuszącym zapachem świeżego ogórka i herbaty Matcha zaspokoi pragnienie Twoich zmysłów na prawdziwe orzeźwienie.
o 48h intensywnego nawilżenia.
o Błyskawiczne wchłanianie.