Osobowość TATUUM - Maja Włoszczowska

Nasza potrzeba bliskości z naturą jest instynktowna. Przyroda pasjonuje, pomaga naładować akumulatory, daje wewnętrzną siłę. Uczy cierpliwości i wytrwałości zwłaszcza, jeśli naszym jedynym kompanem w eksplorowaniu jej - jest rower górski. Maja Włoszczowska, ambasadorka marki TATUUM, podczas każdego wyścigu uczy się jak wyzwania, które stawia przed Nią natura, przekuć w sukces.

Życie kobiety-sportowca to nieustanne poszukiwanie równowagi między kobiecą delikatnością, a sportową wygodą. Niepowtarzalna, kapsułowa kolekcja została przygotowana we współpracy z Mają Włoszczowską. Klasyczną elegancję przełamuje sportowymi elementami, a proste formy i kroje urozmaica unikatowymi detalami. Linia opiera się na intrygujących połączeniach, które tworzą  jedyną w swoim rodzaju, harmonijną całość.

Naturalny komfort
Jakie muszą być ubrania, które wybierze dwukrotna wicemistrzyni olimpijska? Niepowtarzalne, stylowe i jednocześnie komfortowe, nawet w sytuacjach oficjalnych. Jak bluza i spodnie w szarą, klasyczną, ręcznie pasowaną kratę, którym dynamiki nadają pomarańczowe wstawki i ściągacze. Na chłodniejsze dni, TATUUM przygotował czarną bluzę, wykonaną z wysokiej jakości, grubszej, elastycznej dzianiny typu interlock. Kontrastowe elementy, jak zamki błyskawiczne i taśmy, nadają energetycznej nuty całej kolekcji. Uniwersalna czerń sukienek Mai Włoszczowskiej dopasuje się do każdej sytuacji. Dzięki oryginalnemu połączeniu oranżowych fragmentów, projekty mogą stanowić zarówno sportowy i swobodny look, jak i wieczorowy, elegancki outfit.

Maja Włoszczowska, jako osobowość TATUUM symbolizuje pozorne przeciwieństwa, które razem tworzą jednak spójną całość. Jak w przypadku jesienno - zimowej kolekcji delikatność łączy się z wytrzymałością, tradycja z nowoczesnością, a naturalność z  indywidualnością.

Linia Mai Włoszczowskiej została w całości uszyta w Polsce, przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najlepsze wykończenie. Dodatkowo, każdy model posiada mały znaczek z autografem kolarki. Seria powstała w limitowanym nakładzie, jest dostępna w wybranych salonach marki TATUUM.