MELLOWSTREET na lato 2015

mel1507072
MELLOWSTREET tworzy z myślą o miejskiej codzienności. Lubimy wygodę, proste i uniwersalne formy, ale nie boimy się ryzyka. Nasz styl, czasem melancholijny, czasem niepokorny, inspirowany różnorodnością ludzkiej natury, ale i naturą samą w sobie ciągle ewoluuje i stwarza nowe możliwości, a to w pracy cieszy nas najbardziej.

  • 0

Najnowsza kolekcja marki VzooR

vzoor 1
W co najlepiej się ubrać, kiedy na niby ani jednej chmury, a słońce daje o sobie znać pełnymi promieniami? Mamy dla Was małą podpowiedź od marki VzooR.

  • 0

Ostatni dzwonek! Wybieramy stylizację dla Pana Młodego.

01
Każda kobieta, wiele razy w swoim życiu, z paniką w głosie powiedziała: "nie mam się w co ubrać!". Legendy mówią, że Dzień Ślubu jest jedynym, w  którym kobieta tego problemu nie posiada. Jak zatem jest z przyszłymi mężami?

  • 0

Minimalistyczne wydanie BezAle

Lookbook1946
Polska marka BezAle w tym sezonie proponuje nam dobrze znane projekty w minimalistycznym wydaniu - dominujące kolory to szarość, czerń i biel.

  • 0

Wrangler i Lee - pokaz nowej kolekcji na sezon FW15

wra1506033
Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima 2015. 27 maja, w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w showroomach marek na Mokotowie w budynku IRIS można było zobaczyć produkty gigantów jeansu.

  • 0

NEVER HIDE – #CAMPAIGN4CHANGE

RB 2132 Remix 210x297
Kampania komunikuje serię ośmiu unikalnych kreacji sfotografowanych przez fotografa i filmowca Cheryl Dunn i prezentuje legendarnego ducha Never Hide, który znajduje się w samym sercu marki Ray-Ban.

  • 0

REDEFINITION: KLASYKA Z PIEPRZYKIEM

4L
Swoje podwoje otworzyła właśnie nowa marka odzieżowa. Marka REDEFINITION prezenyuje pierwszą linię sukienek, spódnic oraz uniwersalnych much – idealnych zarówno dla NIEJ, jak i dla NIEGO.

  • 0