Nadpotliwość – wstydliwy problem!

com1602151a
Pocenie się stanowi naturalny proces, którego głównym celem jest termoregulacja i odpowiednie schładzanie organizmu. Jeżeli proces ten przebiega w sposób prawidłowy, praktycznie go nie zauważamy. Co się dzieje w przypadku, gdy pocenie wykracza poza fizjologiczne normy?

  • 0

Wybieramy perfumy na randkę z ukochanym

pr1602171
Wtulony w twoją szyję, będzie rozkoszować się błogim ciepłem uwalnianym z każdym uderzeniem pulsu. Całując czule nadgarstek, w jego sercu zapłonie gorące uczucie miłości. Czy chcesz, aby twój zapach wywoływał takie emocje? Sprawdź zatem, jaką kompozycję aromatów i składników powinny mieć twoje perfumy.

  • 0

Fakty i mity na temat peelingu - czy peeling to kosmetyk dla każdego? Jak wybrać ten odpowiedni dla swojej skóry?

tok160215
Skóra człowieka jest w ciągłym ruchu. Jej komórki nieustannie odradzają się, obumierają, a następnie zastępowane są przez nowe. Jednak wraz z wiekiem, a także pod wpływem stresu, zanieczyszczeń środowiska czy indywidualnych predyspozycji, proces ten może ulegać zaburzeniom lub spowolnieniu. Kosmetykiem, który może pomóc w regularnym odnawianiu się naskórka poprzez stymulację produkcji włókien kolagenowo – elastynowych są peelingi.

  • 0

Modelowa(na) sylwetka na wiosnę. Trzy kroki

pr160215
To już ostatni dzwonek, aby przygotować ciało na wiosnę! Aktywność fizyczna, wyspecjalizowane zabiegi, dieta bogata w przyspieszjące przemianę materii składniki - eksperci zdradzają trzy sposoby, dzięki którym zgubienie zbędnych kilogramów okaże się łatwe i skuteczne.

  • 0

Infekcje w natarciu - antidotum na dokuczliwe dolegliwości – część II

pla160215
Ból gardła, katar, zatkany nos, ból zatok czy męczący kaszel to towarzysze zdrowotnych niedyspozycji. Te objawy są zazwyczaj bardzo dokuczliwe i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Jakie produkty pomogą złagodzić przebieg choroby? Odpowiada Ewa Kłosowska – mgr farmacji z Apteki Medicover we Wrocławiu.

  • 0

Top 5 pytań o depilację laserową

pr160102
Usuwanie włosów depilatorem, woskiem, czy maszynką zajmuje czas i energię. Lepiej na dobre pozbyć się problemu za pomocą depilacji laserowej. Oto wszystko, co chciałaś wiedzieć o najskuteczniejszej metodzie, ale bałaś się zapytać. Nie zwlekaj, to już ostatni dzwonek!

  • 0

Wjedź (piękna) na stok!

pla160126
Ferie planujesz spędzić aktywnie na nartach lub snowboardzie? Świetny pomysł! Pamiętaj jednak, że wyjazd na narty to nie tylko odpowiedni strój. Równie ważna jest także zawartość kosmetyczki. Oto pielęgnacyjne zasady bezpieczeństwa na stoku!

  • 0

Infekcje w natarciu – jak zdiagnozować, co nam dolega - część I

pla160121

Sezon infekcji w pełni. W domu, pracy i sklepie – wszędzie wszyscy kaszlą lub kichają. Nawet mając silny układ odpornościowy, jesteśmy narażeni na choroby. Z każdej strony atakują nas wirusy i bakterie. Jak rozpoznać wroga? Odpowiedzi na te pytania udziela Ewa Kłosowska z Apteki Medicover we Wrocławiu.

  • 0

Zimowy ratunek dla skóry

pr160121
Piecze, swędzi, boli? Zimno, wiatr i wahania temperatur powodują uszkodzenia skóry. Nie zdawaj się na przypadek. Poznaj polecane przez specjalistów metody i ciesz się piękną skórą na przekór zimie.

  • 0