DENIM LOOK - LATO W ODCIENIU NIEBIESKIEGO

Jest niezwykle trwały, wygodny, uniwersalny... a także modny. W tym sezonie jeans powraca w wielkim stylu! I wygląda na to, że będziemy go nosić od stóp do głów!

  • 0

MAKIJAŻ ŚLUBNY – JAK STWORZYĆ TEN IDEALNY?

Makijaż w dniu ślubu, to chyba najważniejszy makijaż w życiu kobiety. Nie tylko musi spełniać założenia makijażu dziennego, wieczorowego, telewizyjnego i fotograficznego za jednym razem, ale musi też być idealnie wykonany, trwały, podkreślający atuty i ukrywający niedoskonałości. O tym czy taki makijaż możemy wykonać same, czy lepiej udać się do wizażystki oraz jakie są panujące trendy w makijażu ślubnym opowie Karolina Choroś, Dyrektor Mokotowska Make Up Academy.

  • 0

La dolce vita?

Czy życie zawsze jest słodkie - to pytanie zadaje główny bohater obrazu "La Grande Bellezza" w reżyserii Paolo Sorrentino, który na próżno poszukiwał piękna, nie potrafiąc go odnaleźć. Reżyserowi udało się jednak zabrać widzów w piękną, filmową podróż po starożytnym Rzymie, ukazując monumentalne miasto jako romantyczne i wymarzone miejsce na wakacje...

  • 0

Makijaż brwi przy rudych włosach

Jeśli choć trochę orientujesz się w zasadach makijażu, dobrze wiesz, jak istotnym jego elementem są odpowiednio podkreślone brwi. Ważne jest także to, aby makijaż brwi, a właściwie jego kolor, dobrać do swoich włosów. Masz włosy w kolorze rudym? Zupełnie nie wiesz jaki makijaż brwi wybrać, aby wyglądać najlepiej? Zobacz najważniejsze kwestie i przekonaj się, że odpowiedni makijaż brwi nie zajmie ci wiele czasu!

  • 0

Sztuka nakładania makijażu krok po kroku

Mogłoby się wydawać, że nakładanie makijażu jest tak codzienne, że powoli staje się nudną rutyną. Nic bardziej mylnego – to prawdziwa sztuka łączenia kolorów, rozcierania i nakładania kolejnych warstw, w której ciągle możesz się szkolić. Warto się na tym skupić, bo efekt końcowy może być naprawdę nieziemski. Dowiedz się, jak należy nakładać makijaż.

  • 0

IDEALNY MAKIJAŻ LATEM? TO MOŻLIWE!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wysokie temperatury, duża wilgotność powietrza i wzmożone promieniowanie UV. Stworzenie makijażu, który przetrwa cały dzień, staje się wyzwaniem. Są jednak sposoby na to, by makijaż był trwały a przede wszystkim, by wyglądał dobrze i świeżo. O to jakich trików użyć, zapytaliśmy Karolinę Choroś, Dyrektor Mokotowska Make Up Academy.

  • 0