GYM HERO AUTUMN/WINTER 2018

Nowa kolekcja jesienna marki Gym Hero to świadoma odpowiedź na potrzeby nie tylko aktywnych osób, ale także tych, którzy cenią sobie wygodę w chłodniejsze dni. Nowe materiały, kolory i wzory dopracowywane przez ostatnie półrocze mają zadanie sprawdzić się praktycznie w każdych warunkach. To pierwsza tak przekrojowa i pełna kolekcja treningowo-casualowa.

  • 0

NOWA KAMPANIA DIVERSE JESIEŃ-ZIMA 2018/2019

Dynamiczne i pełne energii kadry. Miejska nonszalancja i młodzi ludzie czerpiący z życia pełnymi garściami. Oto najnowsza kampania Diverse na sezon jesień-zima 2018/2019. Tym razem marka podpowiada jak wyjść ze strefy komfortu, po to by w pełni bawić się stylem  i wyróżnić się z tłumu. Nowa kolekcja to najnowsze trendy w niezobowiązującej formie.

  • 0

AUTUMN TRENDS by ANSWEAR

Sklep internetowy ANSWEAR.com wystartował właśnie z nową jesienną kampanią Autumn Trends by ANSWEAR. Najnowsza kolekcja to moc inspiracji zaczerpniętych wprost ze światowych wybiegów i ulic modowych stolic. Zobacz, czym tym razem zaskakuje ANSWEAR.

  • 0

Panterka powraca! Kobiecy Challenge podpowiada jak ją nosić

Panterka to jeden z najpopularniejszych motywów zwierzęcych. Co jakiś czas powraca na wybiegi, by po raz kolejny stać się hitem! To jeden z tych printów, który jest nieśmiertelny. Kiedyś uważana za kicz, obecnie chętnie wybierana przez najlepszych projektantów. Tej jesieni znowu powraca do łask. Sprawdź jak ją nosić!

  • 0

TRENDY NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2018/2019

Zmysłowa i romantyczna kobieta, która rozkwita podczas podróży do egzotycznych zakątków i w zaczarowanym lesie. Taka właśnie jest kobieta Intimissimi w sezonie Jesień/Zima 2018/2019. Wsłuchaj się we współczesna baśń, która obejmuje najnowsze trendy sezonu, opowiedzianą przez Intimissimi poprzez bogatą, wyróżniającą się i charyzmatyczną kolekcję.

  • 0

Wrangler Footwear Kolekcja Jesień Zima 2018/19

W najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Wrangler Footwear prym wiodą dwa hasła: autentyczność oraz ponadczasowy styl. Charakteryzują go modele traperów, botków i oficerek wykonanych z najwyższej jaskości naturalnych skór.

  • 0

Wrangler rusza z nową kampanią FW18

Z dzikiej głuszy do miasta krętymi górskimi drogami wzdłuż jezior i lasów, ubrani w iście amerykańskim stylu. Wrangler rozpoczyna sezon jesień-zima 2018 od kampanii i kolekcji, które w stylowy sposób łączą dzikie krajobrazy z miejskim stylem.

  • 0

Zbliża się 130 rocznica obecności marki Lee® na rynku.

Te 130 lat pełne denimu i doskonałości w produkcji odzieży roboczej zachęciło nas do poszukania inspiracji w naszej bogatej historii. Dlatego też w tym sezonie postanowiliśmy przeszukać przepastne archiwa marki, odnaleźć modele, które odniosły wielki sukces, i nadać im nowoczesny sznyt. Przygotujcie się na innowacje i nowe ujęcie znanych klasyków. Wierni tradycji i pionierskiemu spojrzeniu na denim połączyliśmy to, co dobre z przeszłości z wizją przyszłości.

  • 0

Wild Wood Story, czyli kolekcja KOKOworld inspirowana lasem.

Tej jesieni KOKOworld zabiera nas w osnute mgłą knieje. Inspiracją najnowszej kolekcji były tajemnicze i odległe zakątki ukryte między paprociami i powalonymi drzewami, skryte dotychczas przed ciekawskim, ludzkim okiem. Piękno dzikiej natury doskonale podkreśla charakter marki, która z szacunkiem dla środowiska i pracy rąk ludzkich stworzyła kolejną niezwykłą kolekcję.

  • 0