Szyja i dekolt bez zmarszczek

Podczas codziennej pielęgnacji często skupiamy się na twarzy, zapominając o skórze szyi i dekoltu, która jest niezwykle cienka i delikatna, dlatego starzeje się dużo szybciej. Tymczasem wystarczy zmienić kilka przyzwyczajeń, by poprawić wygląd tych okolic oraz zapobiec przedwczesnemu pojawieniu się zmarszczek.

  • 0

Czerwień - Jesienny Must Have od Esprit!

Szczęście jest zaledwie kilka kroków. Po prostu otwórz drzwi szafy i wybierz pierwszą rzecz, którą widzisz - w tym sezonie na pewno musi być to coś w kolorze czerwonym.

  • 0

Akcja epilacja czyli wszystko o zabiegach laserowego usuwania owłosienia

Epilacja laserowa to wygodny sposób na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Wiązka światła lasera wnika głęboko w skórę, niszcząc nieodwracalnie cebulkę włosa.  Po kilku zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni można zapomnieć o niepożądanych włoskach na długi czas.

  • 0

Twój facet potrzebuje butów? Wiemy gdzie znajdziesz idealne

W każdym sezonie szukając najnowszych trendów warto zajrzeć do oferty marki PRIMAMODA. Najświeższe nowinki prosto z pokazów, najmodniejsze kolory i wzory – to wszystko znajdziesz w salonach tego polskiego brandu. Klientki uwielbiają szeroki wybór, świetną jakość i dbałość o detale. Co jeśli to Twój mężczyzna potrzebuje butów? W takiej sytuacji również możesz liczyć na pomoc PRIMAMODA. W najnowszej kolekcji znajdziecie obuwie, które sprosta nawet najbardziej wymagającym panom. Sprawdź jakie modele będą modne w tym sezonie, abyś mogła pomóc swojemu facetowi w dokonaniu wyboru!

  • 0

Medycyna regeneracyjna, czyli zabiegi małoinwazyjne

Czy skórę można odmłodzić w taki sposób, aby wyglądała ona naturalnie? Owszem, jeśli tylko zastosuje się zabiegi, z których słynie nieustannie rozwijająca się medycyna regeneracyjna. Stanowią one coraz chętniej wybierane metody odmładzania skóry twarzy, nie tylko ze względu na dobre i naturalne efekty, ale i z uwagi na bezpieczeństwo.

  • 0

Poranny rytuał oczyszczania skóry twarzy

Poranny rytuał oczyszczania skóry twarzy

Poranek to właśnie ten moment w ciągu dnia, w czasie którego powinnyśmy poświęć trochę czasu na właściwą pielęgnację skóry twarzy. Musimy ją odpowiednio przygotować przed nałożeniem kosmetyków używanych do makijażu, a także zapewnić jej ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, na które będzie narażona przez cały nadchodzący dzień. Dlatego nie wystarczy przemyć jej wodą – podstawą jest oczyszczanie twarzy. Pomimo tego, że poranna pielęgnacja wymaga niemałej samodyscypliny, warto wprowadzić ją na stałe do swoich przyzwyczajeń, bowiem systematycznie przeprowadzana, w bardzo krótkim czasie z pewnością zaskoczy nas pozytywnymi efektami w zakresie kondycji i dobrego wyglądu skóry twarzy.

  • 0

Jak dbać o zęby, aby zachować piękny i zdrowy uśmiech?

Odpowiednio zadbane zęby są nam potrzebne do tego, aby zachować zdrowie całego organizmu, ale też dodają nam urody. Poza tym gdy mamy piękne i zdrowe zęby chętniej się uśmiechamy, co wpływa pozytywnie również na nasze psychiczne samopoczucie. O tym jak więc poprawnie dbać o swoje uzębienie, opowiada Agnieszka Duplaga - stomatolog z warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium.

  • 0