Kiedy makijaż staje się tatuażem… Jak usunąć nieudany makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to rodzaj trwałego makijażu, który ma na celu ukrycie pewnych niedoskonałości urody lub podkreślenie jej atutów. Zdarza się jednak, że makijaż permanentny został źle wykonany przez linergistkę lub utrzymuje się znacznie dłużej niż powinien, zamieniając się w szpecący tatuaż. Jak możemy go wtedy usunąć? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z nieudanym makijażem permanentnym!

  • 0

Ekspresowe odmłodzenie

Koniec roku to zazwyczaj prawdziwy maraton – przygotowania, spotkania świąteczne, imprezy sylwestrowe i karnawałowe. Nic dziwnego, że trudno w tym okresie znaleźć choć trochę czasu dla siebie. A przecież każda z nas, również, a może przede wszystkim w tym okresie, chciałaby prezentować się pięknie! Jakie zabiegi wybrać, aby osiągnąć wymarzony efekt i nie stracić przy tym wiele cennego czasu?

  • 0

Rozszerzone pory – jak z nimi walczyć?

Rozszerzone pory to zmora wielu kobiet, a także niejednego mężczyzny. Najczęściej są cechą dziedziczną, więc nie mamy wpływu na ich powstawanie. Co innego, jeśli chodzi o możliwości radzenia sobie z problemem – w tej kwestii mamy dziś na szczęście coraz bardziej skuteczne metody.

  • 0

Skóra czysta jak śnieg – zimowa redukcja przebarwień

Pojawienie się na skórze przebarwień i innych zmian pigmentowych, takich jak piegi, ostuda czy plamy posłoneczne, przebarwienia potrądzikowe to często wynik skłonności genetycznej, zaburzeń hormonalnych lub przyjmowania leków i ziół fotouczulających (np. dziurawca). Zdarza się jednak, że przebarwienia pojawiają się również po intensywnym opalaniu. Na szczęście można je skutecznie rozjaśnić. Zima – czyli okres, w którym ekspozycja skóry na słońce jest zminimalizowana – to na to najlepsza pora.

  • 0

NADZWYCZAJNA CEREMONIA – NAJLEPSZY ZABIEG NA ZIMOWĄ CHANDRĘ

Z czym kojarzy się luksus? W pielęgnacji to najwyższa jakość dbania o swoje ciało – to dotyk gładkiej, nawilżonej i pachnącej skóry.  Dla duszy to rozpieszczające doznania, przyjemność i komfort, które sprawiają, że czujemy się piękne i zapominamy o zimowej aurze. Marzysz o relaksie na wyciągnięcie ręki? Dokładnie 15 minut od Centrum Warszawy  znajduje się Studio Sante, miejsce, w którym doświadczysz jednej z najbardziej zmysłowych ceremonii jaką jest kokonowy zabieg LIFTANT SUPREME - JEAN D'ARCEL.

  • 0

Piękna na Święta? Zacznij od pielęgnacji i nawilżenia

Okres zimowy to trudny czas dla skóry twarzy – słabną jej naturalne mechanizmy obronne, co sprawia, że traci nawilżenie niemal dwukrotnie szybciej niż latem. Mróz, wiatr i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach naruszają barierę lipidową, a co za tym idzie –  sprawiają, że skóra staje się odwodniona i szorstka. Na szczęście istnieje szereg sposobów, by o nią zadbać.

  • 0