Oczy, usta, szyja i dłonie, czyli jak dbać o atrybuty kobiecego piękna?

Okres jesienno-zimowy to prawdziwy sprawdzian dla kobiecego wyglądu. Niskie temperatury i zimny wiatr wraz z nieodpowiednią pielęgnacją wrażliwej skóry okolic oczu, ust, szyi i dłoni mogą prowadzić do znacznego pogorszenia jej kondycji i uwidocznić pierwsze oznaki starzenia. Stan kobiecej skóry odzwierciedla jej nawyki, nałogi, styl życia oraz zdradza wiek. Dlatego właśnie warto wiedzieć, jak skutecznie ochronić okolicę oczu, ust, szyi i dłoni przed przesuszeniem oraz jak poprawić kondycję skóry i zniwelować pojawiające się niedoskonałości.

  • 0

Facefitness – zdrowa i piękna twarz bez skalpela

Facefitness to naturalna metoda, która pomaga spłycić zmarszczki oraz zapobiega tworzeniu się nowych. Modeluje owal twarzy, redukuje obrzęki oraz stymuluje naturalną produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry. Jej koszt, w porównaniu z wyszukanymi zabiegami,  jest o wiele niższy,  a po nauczeniu się odpowiednich ćwiczeń, można gimnastykować twarz w domu. Bez igły, bez skalpela, za to w zgodzie z naturalnymi procesami odnowy biologicznej ciała. Czego chcieć więcej?

  • 0

Terapia kolagenowa - naturalny sposób regeneracji skóry.

Obecnie większość metod leczenia i odmładzania skóry opracowywana jest tak, aby minimalizować okres rekonwalescencji, skracać ilość sesji zabiegowych i maksymalizować efekty. Ponadto dużą wagę przywiązuje się do tego, aby zamierzone efekty estetyczne uzyskiwać w sposób jak najbardziej naturalny poprzez stymulowanie organizmu do samoregeneracji i oddziaływanie na jego procesy naprawcze już na poziomie komórkowym.

  • 0

Rozstępy – nieestetyczny problem nastolatek, kobiet w ciąży i nie tylko

Zaburzenia gospodarki hormonalnej, częste zmiany diet, szybki przyrost wagi oraz nieregularne kontrolowanie stanu kondycji skóry mogą prowadzić do powstawania rozstępów. Rozstępy, to ułożone równolegle wrzecionowate pasma - blizny, występujące najczęściej w okolicach piersi, ud, brzucha oraz ramion. Są one odporne na działanie promieni słonecznych i samoopalaczy, a także na substancje aktywne zawarte w kosmetykach.

  • 0

Jak odmłodzić dekolt?

Pomimo, że skóra dekoltu jest równie delikatna jak na twarzy, obszar ten pomijany jest przez większość kobiet w codziennej pielęgnacji. Poświęca się mu stanowczo za mało uwagi, a właśnie on często zdradza wiek osoby szybciej niż twarz. Jakie zabiegi przedłużą młodość dekoltu?
 

  • 0

Od czego zależy wybór szczotki do włosów?

Decydując się na zakup nowej szczotki do włosów nie warto robić tego pochopnie. Szeroka oferta rynkowa plus specyfika Twoich włosów powinny razem wypracować decyzję zakupu. Najpierw należy zacząć od swoich włosów i ich potrzeb, czy są gęste i grube, czy gęste, ale cienkie. Czy po każdym myciu plączą się tak, że trudno je rozczesać czy wręcz odwrotnie. Czy Twoje włosy to burza loków czy są proste i cienkie. A może okropnie się elektryzują i trudno nie iskrzyć w trakcie ich czesania.

  • 0

Trądzik nie tylko młodzieńczy? Dowiedz się więcej o tej przypadłości

Młodzieńcze dojrzewanie masz już dawno za sobą, a Twoja skóra wciąż przypomina pełną wyprysków skórę nastolatków? Poznaj przyczyny i sposoby radzenia sobie z trądzikiem u dorosłych, który najczęściej zlokalizowany jest wzdłuż żuchwy i na brodzie. Przekonaj się, że ta przypadłość dotyczy nie tylko osób w wieku dojrzewania i zacznij walczyć o zdrowo wyglądającą cerę!

  • 0

Skóra wrażliwa – jak o nią dbać?

Twoja skóra bardzo łatwo ulega podrażnieniom, ma skłonności do alergii, a każda zmiana pogody odbija się na jej wyglądzie? Bez wątpienia mamy tu do czynienia z cerą wrażliwą, która wymaga szczególnej pielęgnacji. Jak powinna przebiegać?

  • 0