Keratyna - NOWOŚĆ Laboratorium Kosmetycznego Joanna

joa1403101
Martwisz się, że po zimie Twoje włosy są suche, zniszczone, łamliwe lub matowe?

Jeśli masz którykolwiek z tych problemów, winowajcą może być niedobór keratyny. Uzupełnij jej ubytki wraz z nową serią Joanny - Keratyna.

W czym pomoże seria Keratyna?
 
Jej główny cel to regeneracja i odbudowa uszkodzonego włosa. Włosy potraktowane szamponem, odżywką i sprayem z serii Keratyna ulegną wyraźnemu wzmocnieniu, zwiększa się ich objętość i blask, a rozdwojone końcówki stają się odbudowane.
Seria zawiera szampon, odżywkę oraz odżywkę w sprayu.

Szampon Laboratorium Kosmetyczne Joanna – Keratyna

joa1403104

Szampon Keratyna – przeznaczony do włosów suchych, zniszczonych, łamliwych i matowych. Keratyna, podstawowy budulec włosa, ma właściwości odbudowujące i regenerujące włosy. Keratyna rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa i uzupełnia ubytki. Dzięki szamponowi Keratyna włosy łatwiej się rozczesują, są oczyszczone, miłe w dotyku, chronione i odbudowywane dzień po dniu.

Odżywka Laboratorium Kosmetyczne Joanna – Keratyna

joa1403103

Odżywka Keratyna to idealne uzupełnienie dla szamponu, jeśli Twoje włosy łamią się i kruszą, są suche, szorstkie i brakuje im blasku. Odżywka Keratyna regeneruje je odbudowuje je i nadaje im pożądaną witalność.

Odżywka w sprayu Laboratorium Kosmetyczne Joanna – Keratyna

joa1403102

Program naprawczy włosów należy uzupełnić o odżywkę odpowiednią na co dzień, która nie obciążałaby włosów. Spray z powodzeniem zadba o wymagające starannej opieki włosy, dostarczając im codziennej dawki keratyny i nawilżenia. Włosy pozostają pełne życia, elastyczne i zregenerowane.Ceny:
Szampon i odżywka do spłukiwania – ok. 7zł
Odżywka w sprayu – ok. 8,50zł