Odkryj oblicze naprawdę czystej skóry ze szczoteczką do oczyszczania twarzy Reveal marki REMINGTON!

rem1504231
Postaw na dogłębnie czystą cerę!

rem1504232

Myślałaś kiedyś o tym, jakby to było, gdyby oczyszczanie twarzy było czystą frajdą? Gdyby polegało nie tylko na codziennej rutynowej walce z zanieczyszczoną cerą tradycyjnymi środkami, ale również na przyjemnej dla zmysłów małej ceremonii? I to w zaciszu własnej łazienki?

Jeśli tak, to mamy urządzenie, które, jak za dotknięciem magicznej różdżki sprawi, że codzienna pielęgnacja twarzy stanie się dla Ciebie czymś, co wprawiać Cię będzie w znakomity nastrój każdego dnia. Twoja cera stanie się naprawdę promienna i zdrowa.

Szczoteczka do oczyszczania twarzy i szyi Reveal marki REMINGTON, bo o niej mowa, to rewolucjaw czyszczeniu twarzy. Wiele z Nas myśli, że czyszcząc codziennie twarz tradycyjnymi metodami nasza cera będzie błyszczeć i lśnić.

rem1504233

Niestety zanieczyszczenia gnieżdżące się głębiej w porach skóry często zostają nietknięte. Co zatem zrobić, by się do nich dostać? Na ratunek przychodzi szczoteczka Reveal, która dzięki swojemu mechanizmowi i funkcjom skutecznie pomaga cerze w osiągnięciu naturalnego, zdrowego i promiennego wyglądu, eliminując zanieczyszczenia.

Jak to działa?

Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal marki REMINGTON składa się z uchwytu oraz 3 wymiennych końcówek: standardowej – do codziennego użytku, masującej – głęboko odżywiającej, oraz do skóry wrażliwej – zapewniającej łagodne oczyszczanie skóry.  Produkt Reveal dogłębnie usuwa zanieczyszczenia oraz ułatwia wchłanianie przez skórę produktów do pielęgnacji, wspierających zdrowy wygląd cery.

Głowica szczotki wykonuje ruchy obrotowe i pulsacyjne oraz posiada trzystopniową regulację prędkości, co pozwala na dogłębniejsze czyszczenie z dopasowaniem stopnia intensywności do konkretnych obszarów twarzy. Szczotka jest wygodna w użyciu, dzięki swojemu unikalnemu kształtowi.

Urządzenie wyposażone zostało dodatkowo w minutnik, który co 20 sekund informuje, że można przejść do czyszczenia kolejnego obszaru twarzy.  Dodatkowymi zaletami produktu są wodoodporność oraz łatwość w czyszczeniu samego urządzenia pod bieżącą wodą.

Dla kogo?

rem1504235

Praktycznie dla wszystkich, którzy chcą profesjonalne zadbać o zdrowy wygląd swojej twarzy bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym.

Produkt opiera się na technologii, a jednocześnie jest bardzo intuicyjny i wygodny w codziennym użytkowaniu.


Główne zalety produktu:
- bardzo atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku
- wysoka jakość wykonania w trosce o każdy detal
- zaawansowana technologia przy jednoczesnym intuicyjnym i prostym mechanizmie działania
- funkcja szybkiego ładowania
- atrakcyjny design
- zwiększa wchłanianie się kosmetyków pielęgnacyjnych

Dane techniczne:

Urządzenie zawiera:

Uchwyt szczoteczki do oczyszczania

Podstawkę ładującą wraz z zasilaczem

3 wymienne końcówki: standardowa (Normal), do skóry wrażliwej (Sensitive) i masująca (Massage), możliwość osobnego dokupienia końcówki złuszczającej

Etui

- Głowica wykonująca podwójny ruch – obrotowy i wibracyjny/pulsacyjny
- Czasomierz pulsujący co 20 sekund
- 3-stopniowa regulacja prędkości
- Przełącznik wyboru prędkości On/Off
- 2 żarówki LED dookoła głowicy, delikatnie oświetlające skórę podczas czyszczenia)
- Aż do 30 zastosowań po jednym naładowaniu
- Wodoodporna i nadająca się do mycia pod bieżącą wodą

Gwarancja: 2 lata