Samochód dla kobiet dopasowany do jej potrzeb - jaki wybrać?

opel adam
Już wkrótce konsumenci będą mieli unikalną możliwość stworzenia swojego wymarzonego auta, które będzie oddawać osobowość właściciela. Niektóre koncerny samochodowe już teraz oferują taką opcję. Na czym to polega?

Kupując nowy samochód z salonu, wybieramy markę i model pojazdu, a następnie opcję wyposażenia. Dealer określa, jaka będzie końcowa cena za wybrany model. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na zamówienie od koncernu motoryzacyjnego samochodu, który będzie miał unikalną wersję tapicerki czy wyposażenia. Można dodać pewne gadżety do pojazdu, ale nie ma możliwości jakiejkolwiek modyfikacji nadwozia. Auto pozostaje w zasadzie takie samo, jak w produkcji seryjnej. Co najwyżej kupujący może sobie zażyczyć konkretny kolor.

Dziś zastanawiając się, jaki nowy samochód kupić, nie trzeba ograniczać swojej wyobraźni, ponieważ nabywca będzie mógł skonfigurować pojazd tak, aby pasował do naszego stylu życia czy ubierania się. Będzie można rozważyć jedną z opracowanych przez producenta opcji albo też dodać do niej indywidualnie wybrane detale. W ten sposób kupowane nowe auto będzie unikalne, choć będzie pociągało za sobą niebagatelny wydatek.

Luksus nie tylko dla wybranych

Możliwość dopasowania wyglądu pojazdu do swojej osobowości jest dostępna nie tylko dla najbogatszych klientów, ale i dla średnio zamożnego Polaka. Już za kwotę do 40 tys. zł można kupić na przykład nowego, kompaktowego, kultowego Fiata 500, z wybranym kolorem nadwozia i możliwością „kolorowania” detali lub oklejenia samochodu fabrycznymi naklejkami o różnych wzorach. Podobne możliwości stwarza wprowadzony w 2013 roku na rynek Opel Adam, ale jego cena jest już wyższa. Kolejnym samochodem, którego wygląd można dopracować do każdego detalu, jest japońska Toyota Aygo. Klient decyduje o:

    kolorach i kolorystyce detali nadwozia,
    elementach nadwozia i wnętrza,
    instalacji elektrycznie otwieranego dachu materiałowego.

Wspomniane auto jest na tyle oryginalne, że jeśli wybrana wersja pojazdu przestanie z czasem odpowiadać właścicielowi, w prosty sposób będzie można zdemontować elementy nadwozia i wnętrza oraz zamienić je na inne, w dowolnie wybranych kolorach.

Źródło zdjęcia: http://www.opel.pl/gama-opel/salon-opla/samochody/adam/index.html