Szukasz dobrego zegarka do 500 zł? Sprawdź najciekawsze propozycje marki Lorus!

Wyróżniony Szukasz dobrego zegarka do 500 zł? Sprawdź najciekawsze propozycje marki Lorus!

Założona przez japońskiego producenta Seiko marka Lorus znana jest z produkcji eleganckich i świetnie wykonanych zegarków w bardzo przystępnej cenie. Wśród oferowanych przez nią zegarków znajdują się modele dla osób obu płci, utrzymane w różnych stylach i przeznaczonych do wykorzystywania w różnych sytuacjach. Jeżeli szukasz dobrego zegarka poniżej 500 zł, koniecznie sprawdź nasze omówienie najciekawszych modeli tej popularnej marki!

Zegarek do garnituru poniżej 300 zł? To możliwe!

Dobry zegarek do garnituru to schludny, minimalistyczny projekt tworzący aurę dyskretnej elegancji. I chociaż tego rodzaju zegarki przeznaczone są do najbardziej eleganckich stylizacji, nie oznacza to wcale, że z reguły muszą być drogie! Na przykład Lorus RS987CX9 to model, który pomimo ceny niewiele przekraczającej dwieście złotych ma wszystko, czego potrzebuje taki zegarek. Niewielka okrągła tarcza, subtelna koperta ze stali, skórzany pasek – to klasyczne połączenie sprawia, że jako element spajający biznesową stylizację ten model jest jak znalazł!

lorus

Solidne i nowoczesne zegarki sportowe

Jeżeli szukasz solidnego zegarka sportowego, oferta Lorus jest dla Ciebie idealna – firma jest znana przede wszystkim z produkcji takich właśnie modeli. Ceny tych zegarków zaczynają się już od 116 zł! W tej właśnie cenie dostępne są modele R2303MX9, R2307MX9, R2309MX9, R2315MX9 oraz R2317MX9. Wyróżniają się ładną okrągłą tarczą i atrakcyjną kolorystyką. Utrzymane są bowiem w takich energicznych kolorach jak niebieski i czerwony.

Coś dla siebie znajdziesz również, jeżeli szukasz eleganckiego modelu z chronometrem. Cena takich modeli jak RM338EX9, RM329EX9 lub RM349EX9 oscyluje w granicach czterystu złotych i przy takim poziomie wykonania i estetyce jest prawdziwie okazyjna. Znajdują się wśród nich zegarki ze skórzanymi paskami lub srebrnymi bransoletami, o pięknej, okrągłej kopercie.

Stylowe zegarki dla kobiet

Marka Lorus przywiązuje dużą wagę do produkcji szczególnie stylowych zegarków dla kobiet. Znajdują się wśród nich między innymi piękne modele o typowo wieczorowym charakterze, takie jak na przykład przyciągający wzrok kolorem różowego złota RG262NX9 czy srebrny RG219PX9. Ceny tych modeli są niewiele większe niż 300 zł!

Przykładem nowoczesnego, szalenie modnego stylu jest natomiast model RG225MX9. Jest to zegarek utrzymany w kolorze czarnym, z cienkim skórzanym paskiem i dużą, okrągłą tarczą. Prosto, ale charakterystycznie, a do tego jak zwykle w świetnej cenie – poniżej 300 zł!

Szeroka gama zegarków Lorus w sklepie zegarmistrz.com

Poniżej podaliśmy tylko kilkanaście z wielu świetnych modeli zegarków marki Lorus, które powinny zadowolić wszystkie osoby szukające bardzo dobrych czasomierzy w przystępnej cenie. Zapraszamy zatem serdecznie do sklepu internetowego zegarmistrz.com, w którym oferta modeli tej marki jest wyjątkowo rozbudowana. Na wiele z nich sklep oferuje bardzo atrakcyjne rabaty, dzięki którym można uzyskać je w szczególnie niskiej cenie. Jakby tego było mało, istnieje jeszcze możliwość negocjacji cen!