THE REGENERATING SERUM NATYCHMIASTOWA REGENREACJA

Regeneracja i naturalny proces fermentacji zawsze były sercem marki La Mer. Zainspirowany morzem i niezwykłą mocą żyjących w nim roślin, twórca marki - dr Max Huber, skupił się na najsilniej samoregenerującej się roślinie, jaką udało mu się znaleźć. Macrocystis Pyrifera lub Giant Sea Kelp w ciągu jednego dnia może osiągnąć długość metra lub więcej. Mając w głowie wizję niesamowitej zdolności roślin morskich do samonaprawy, Huber wykorzystał moc fermentacji, aby przekształcić te morskie wodorosty i inne czyste składniki. Wykorzystał do tego energię światła i dźwięku. W ten sposób stworzył legendarny Miracle Broth™ , super-intensywny eliksir o właściwościach energetyzujących, łagodzących i kojących podrażnienia.

STANY ZAPALNE A SKÓRA
Zapalenie spowodowane zewnętrznymi czynnikami stresogennymi, takimi jak: promieniowanie UV i wolne rodniki, może prowadzić do niszczenia kolagenu i elastyny a tym samym, przyczyniać się do powstawania linii i zmarszczek. Badania pokazują, że długotrwałe, przewlekłe stany zapalne są podstawową przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Najnowsze badania potwierdzają również, że walka ze stanami zapalnymi, poprzez ochronę, stymulację i odnowę istniejącego kolagenu i elastyny, ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania oznakom starzenia.

NOWA (RE)GENERACJA JEST TUTAJ

Dziesięć lat po wprowadzeniu na rynek fenomenalnego The Regenerating Serum, zainspirowana kolejnymi przełomowymi odkryciami, marka La Mer wprowadza NOWE The Regenerating Serum - działające długoterminowo i wspierające naturalną energię metaboliczną skóry, aby umożliwić jej widoczną odnowę. The Regenerating Serum wspomaga naturalną produkcję kolagenu sprawiając, że skóra jest odmłodzona i gładsza. Cera jest odnowiona, odzyskuje młodzieńczy, promienny wygląd i blask.

NOWY Ferment Metaboliczny, ze skoncentrowanymi, roślinnymi składnikami komórek macierzystych, glutationem i niacynamidem - pomaga skórze wzmocnić naturalny kolagen, aby szybko zmniejszyć widoczność linii i zmarszczek. Łącząc tę innowację z dodatkową dawką kojącego Miracle Broth™ i Concentrated Miracle Broth™ serum, przyspiesza widoczną odnowę, wyraźnie zmniejszając zaczerwienienia i inne objawy stanu zapalnego  skóry. Zmniejsza się również widoczność porów, a skóra staje się bardziej jędrna. Koncentrat herbaty Lime, przeciwutleniacz La Mer, pomaga chronić przed drażniącymi czynnikami środowiskowymi i zapobiega przyszłym uszkodzeniom skóry. Skóra jest aktywnie wzmocniona młodzieńczą witalnością.

TECHNOLOGIA ZATRZYMANIA ENERGII
Ta nowa technologia systemu dostarczania składników, wykorzystuje energię, aby stworzyć wysoce skuteczną, bogatą formułę, która stopniowo, idealnie rozprowadza się się po powierzchni skóry, aby z czasem, wniknąć w nią głęboko i równomiernie, tworząc niewidzialną powłokę i pozostawiającą perfekcyjnie, gładkie wykończenie.

ODPOWIEDNIE DO SKÓRY WRAŻLIWEJ
Drażniona przez agresory środowiskowe - zanieczyszczenie, promieniowanie UV lub nieprzyjazny klimat - skóra, może stać się nadwrażliwa. Niezwykłe właściwości kojące
 i ochronne The Regenerating Serum uspokajają i równoważą nawet najdelikatniejszą skórę, zmniejszając zaczerwienienia i podrażnienia oraz wzmacniają skórę na przyszłość.