Zazieleń się na wiosnę razem z bonprix!

Zieleń to bez wątpienia kolor zwiastujący wiosnę. Natura od zawsze była źródłem inspiracji wielu artystów - tym razem niech będzie motywacją dla Ciebie, aby wraz z nadcho-dzącym sezonem wprowadzić do szafy trochę barw. Zacznij od koloru nadziei

STONOWANE KHAKI
Jeśli w Twojej szafie dominują uniwersalne barwy – khaki to idealne rozwiązanie. Ten niezwykły odcień zieleni (uwielbiany przez fashionistki!) utrzymuje się w trendach od wielu lat. Sukienka w tym kolorze sprawdzi się wszędzie. To odpowiedni wybór zarówno na krótką prze-chadzkę po mieście, jak i na randkę w parku.

BUTELKOWA ZIELEŃ
Ten piękny, głęboki odcień zieleni to zdecydowanie najbardziej dostojna wersja tej barwy. Elegancka koszula w tym kolorze będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli znudziła Ci się już biała, klasyczna wersja. Czas wprowadzić coś nowego!

DELIKATNA MIĘTA
Pastele to powracający trend, więc nie powinno ich zabraknąć w Twojej szafie. Ubrania w cukierkowym odcieniu zieleni to gwarancja świeżego, wiosennego looku. Miętowa sukienka to przepis na romantyczną i zmysłową stylizację, a pistacjowy garnitur to must-have na wiosenne uroczystości i nie tylko.