Warsaw Fashion Day 2018

Warsaw Fashion Day 2018 juz za nami ‼️Po raz raz szósty gwiazdy spotkaly sie na wybiegu w charytatywnym celu tym razem dla fundacji Rak n Roll w Centrum Praskim Koneser . Pomysłodawcami i głównymi organizatorami od początku są Mariola i Adam Turbiarz.

W tym roku po raz pierwszy do organizacji pryłączyła się Dorota Pracz oraz Prysznic Modowy. W roli modelek i modeli wystąpili: Krystyna Mazurówna, Danuta Blażejczyk, Wanda Kwietniewska, Monika Dryl, Anna Grycewicz, Anita Jancia, Anna Oberc, Michalina Sosna, Aleksandra Chapko, Malgorzata Piskorz, Patrycja Szczepanowska, Joanna Sydor, Dorota Głowacka - Lesień, Karolina Chapko, Ryszard Rembiszewski, Włodzimierz Matuszak, Jarosław Jakimowicz, Adrian Furgalski, Michał Lesień - Głowacki, Gabriel Fleszar, Artur Chamski, Damian Wenta oraz Adam Turbiarz.
Oprócz pokazów mody znanych polskich projektantów, goście mogli zobaczyć show Fryzjerskie w wykonaniu Anety Załęckiej i Adama Turbiarza. Aneta Załęcka ponad to regularnie współpracuje z fundacja Rak n Roll i moglibyśmy być świadkami obcinania włosów dla fundacji.
Było to wzruszające przedstawienie, gdzie młodzi ludzie od dziecka zapuszczali włosy by oddając je pomóc potrzebującym.

Modele prezentowali kolekcje :
Teresy Rosati
Doroty Goldpoint
Violi Śpiechowicz
Sheirt
Moniki Erdener
Marioli Turbiarz
Pawła Węgrzyna
Piotra Janickiego
CollarMe
Cariini
DOMENO
Avaasi
KOD
Pracowni Torebek Niezwykłych

Zaskoczeniem był ostatni finałowy pokaz firmy Cybex. Jest to firma produkująca ekskluzywne wózki dziecięce, które z dużym wdziękiem zaprezentowały gwiazdy na wybiegu. Sponsorem i partnerem pokazu była firma Batiste.

 

" Jak za każdym razem widząc na wybiegu , w kolekcjach projektantów tych wspaniałych ludzi wzruszam sie i jestem dumna, że po raz kolejny udało mi się zrealizować to wydarzenie . Większość z artystów jest ze mną od początku , bardzo się lubimy i rozumiemy . Po 3 latach wszyscy wiedzą już co mają robić i po co tu są . To naprawdę cudowna ekipa pozytywnie zakręconych ludzi , którzy całkowicie charytatywnie poświęca swój cenny czas dla nas. Uwielbiam ich , kocham to co robię i czuję się dumna stojąc na zapleczu i widząc radość i zadowolenie naszych gości . W tym roku na wybiegu dołączyli do nas Wanda Kwietniewska , Jarek Jakimiwicz , Artur Chamski i Gabriel Fleszar ... I myślę , że zostaną z nami na kolejne edycje ." - mówiła po pokazie Mariola Turbiarz

Dopełnieniem pokazów mody były występy muzyków Dawida Skrzypczaka i Marcina Urzędowskiego .
Kolejny Fashion Day juz wiosną w Krakowie .
foto . Witold Szczekowski