Zastrzyk kolorowej energii od Diverse czyli kolekcja Coalition dla Niej, dla Niego i dla najmłodszych.

Lato to czas, kiedy śmielej możemy eksperymentować z fakturami i wzorami odzieży. To idealny moment na łamanie modowych barier, łączenie form i wybór nietypowych połączeń kolorystycznych. Doskonale wie o tym marka Diverse, która co roku w okresie letnim prezentuje swoją wakacyjną kolekcję Coalition. Najnowsza odsłona CLTN to prawdziwa feeria energetycznych barw!

Do kolorów, które chętniej nosimy w ciepłe dni zdecydowanie należą soczyste barwy takie jak fuksja, czy limonka. W połączeniu z ubraniami o chłodnych lub pastelowych odcieniach tworzą idealną letnią stylizację. To zestawienia za którymi teraz szczególnie tęsknimy, ponieważ przywołują na myśl beztroskie dni wakacji.

Znacie trend tie-dye? To hasło zostało wymyślone w latach 60. w Stanach Zjednoczonych i obecnie jest jednym z najgorętszych trendów. Dotyczy charakterystycznej techniki barwienia produktów. Takie koszulki w stylu hippie można wykonać samodzielnie lub zdać się na ekspertów :) Linia CLTN to w dużej mierze bluzy i t-shirty zafarbowane właśnie w taki sposób. Podobnie ciekawym rozwiązaniem kolorystycznym jest ombre, czyli tonowanie barw tak, aby uzyskać efekt gradientu.
Kolekcja marki Diverse to także printy - kwiatowe, palmowe, mocne, wyraziste i wielokolorowe. Luźna, wakacyjna forma ubrań pozwoli nam czuć się swobodnie na co dzień, a nie tylko na urlopie.
Coalition to nie tylko ubrania damskie i męskie. W tym roku, po raz pierwszy to także stylowe propozycje dla najmłodszych. Dziecięca odsłona CLTN obfituje w energetyczne barwy i nadruki, które znajdziemy również w regularnej kolekcji.
Niech stylizacje wyrażają pozytywne emocje. Bawmy się zestawieniami i wzorami.

Mieszajmy trendy i smakujmy je tak, jak letnie koktajle. Do wyboru do … koloru. Na zdrowie!