Cenne składniki w pielęgnacji cery

Od kilku lat kobiety mają coraz większą świadomość w kwestii pielęgnacji. Jeszcze do niedawna nikt aż tak bardzo wnikliwie nie analizował składów kosmetyków, nie zastanawiał się nad substancjami aktywnymi w nich zawartymi. Zgodnie z trendem eko coraz bardziej doceniany naturalne składniki – i bardzo dobrze, bo powinnyśmy sięgać tylko po to, co najlepsze.

  • 0

CollaGenowa rewolucja w codziennej pielęgnacji!

Marka KLAPP Cosmetics z nowym produktem Fill-Up Therapy 24h Cream z serii Collagen i zabiegiem gabinetowym! Seria CollaGen zawiera wartościowy kolagen, ceniony w przemyśle kosmetycznym za swoją zdolność do wiązania wody oraz nadawania skórze objętości i gładkości. Dobrze znana i skuteczna formuła zmniejsza pierwsze oznaki starzenia się skóry. W serii CollaGen oprócz kremu dostępny jest również zabieg w gabinecie!

  • 0

Z letniego niezbędnika – suchy olejek do ciała

Pozostawia skórę głęboko nawilżoną, pięknie pachnącą, w odcieniu złota – powodów, dla których uwielbiamy suchy olejek do ciała, jest wiele. Jakie jeszcze właściwości wykazuje kosmetyczny must have na plażę i za sprawą których składników cenimy go tak bardzo?

  • 0

Naturalna bioregeneracja skóry latem z Linerase

Przyjęło się, że lato to nie sezon na wizyty w klinikach medycyny estetycznej. Ostre słońce jest przeciwwskazaniem do wielu zabiegów, ale czy faktycznie do października musimy omijać gabinety szerokim łukiem? Nie! Wakacje to idealny czas na regenerację skóry. Najważniejsze jednak to niezależnie od tego czy korzystamy z zabiegów czy nie, zawsze pamiętać o zabezpieczeniu twarzy kremami z odpowiednio wysokimi filtrami UVA i UVB.

  • 0

Linia SKIN NATURAL od marki KLAPP Cosmetics z nowym produktem ALOE VERA MOUSSE MASK!

Aloes jest darem natury da ludzkości i jednym z najstarszych produktów leczniczego pochodzenia roślinnego. Produkty SKIN NATURAL zawierają ekstrakt z Aloe Vera Barbadensis, który pochodzi z biologicznie kontrolowanych upraw w Meksyku, a jego uzdrawiającą moc poznano już 5 000 lat temu! KLAPP Aloe Vera spełnia dzisiejsze wymagania: CZYSTY, NATURALNY I BARDZO SKUTECZNY.

  • 0

Rola nowoczesnych technologii w kosmetologii

Współczesna, znajdująca się na światowym poziomie kosmetologia nie mogłaby istnieć bez zabiegów opartych na najnowszych technologiach. Paleta zaawansowanych urządzeń stanowi jej integralną część i bez nich osiąganie zamierzonych efektów pielęgnacyjnych i terapeutycznych byłoby niemożliwe. Oddziaływanie urządzeń kosmetologicznych jest ograniczone do powierzchni skóry, przez co zabiegi wykonywane przy ich użyciu są bardzo mało inwazyjne i bezpieczne, ale jednocześnie dające realne efekty. To, jaką rolę spełniają nowoczesne technologie w dzisiejszej kosmetologii zdradza kosmetolog – mgr Magdalena Najbar z Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium.

  • 0

Zniewalający manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest najbardziej znanym i lubianym sposobem dbania o wygląd paznokci. Kobiety gdy go poznały wręcz pokochały. Polega na pokrywaniu płytki paznokcia specjalnymi lakierami czy różnymi zdobieniami. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które pragną by ich paznokcie wyglądały pięknie, a przy tym nie musiały by wykonywać go co kilka dni. Hybryda trzyma się na paznokciu średnio 3-4 tygodnie. Manicure hybrydowy można wykonać w profesjonalnym salonie, jak również w domu. To drugie miejsce zaczyna być coraz bardziej popularne, gdyż jest bardzo wygodne. Taki manicure ma również kilka sposobów wydłużania paznokcia, dzięki czemu przedłuża to również trwałość hybrydy.

  • 0

Urządzenia, które każda kosmetyczka powinna u siebie posiadać

Założenie własnego salonu kosmetycznego to duże wyzwanie. Zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej, ale i przygotowania miejsca pracy. Idealny salon to nie tylko dobry adres i przestronne wnętrze. To także sprzęt, który często kosztuje bardzo wiele. Jednak czy na początek, każdy z nich jest niezbędny? A może są takie, które należy mieć, a resztę dopiero dokupić po pewnym czasie? Sprawdźmy to!

  • 0

Rzęsy z naturalnego włosia norki - czy warto je wybrać?

Sztuczne rzęsy cieszą się sporą popularnością w ostatnich czasach. Jest to trend, który stał się ogólnodostępny dla kobiet i jest doskonałą alternatywą, bowiem nie każda kobieta może pochwalić się naturalnie gęstymi i długimi rzęsami.
  • 0