Trzy kroki do piękna!

Czy już znasz najlepszy preparat do bioregeneracji skóry Linerase? Zmiany jakie na skórze dokonuje czas są nieuniknione. Z wiekiem coraz bardziej doceniamy zabiegi medycyny Anti Aging, które powstrzymują oznaki starzenia i jednocześnie zachowują naszą naturalną urodę. Odmłodzona i pełna blasku skóra w różnym wieku jest możliwa dzięki wyjątkowo skutecznej, kompleksowej terapii Linerase.

  • 0

Promienna, odmłodzona i gładka skóra, dzięki kompleksowej terapii Linerase!

Upływający czas z każdym dniem odbija się na wyglądzie naszej skóry. Niestety jest to proces nieunikniony, na który nie mamy wpływu. Pozostaje nam zaakceptować ten fakt i skupić się na tym co możemy zrobić, aby cieszyć się „zawsze” promiennym wyglądem. „Młodsza metryka” skóry jest zawsze w cenie, dlatego postaw na jej odpowiednią stymulację!

  • 0

LINIA CollaGen od KLAPP Cosmetics!

Wraz z wiekiem zdolność do tworzenia włókien kolagenowych w naszej skórze drastycznie spada. Obumiera więcej komórek kolagenu niż organizm jest w stanie wyprodukować, a na twarzy pojawiają się zmarszczki. Skóra staje się wysuszona i traci swoją jędrność. Dodatkowo każdego dnia proces ten potęgują czynniki, z którymi do czynienia ma większość z nas – stres czy intensywny wysiłek fizyczny.

  • 0

Manicure świąteczny – trendy 2019

Okres świąteczny to czas rodzinnego spokoju i radości z obdarowywania najbliższych. Chcemy, aby nadchodzące dni były wyjątkowe, dlatego już wcześniej przygotowujemy nasze stylizacje. Manicure świąteczny to jedna z najważniejszych kwestii, która doskonale dopełnia każde zestawienie. Minimalistyczny, ekstrawagancki czy taki z naklejkami na paznokcie sprawi, że stylizacja będzie się prezentować nienagannie i efektownie. Przedstawiamy tegoroczne trendy na świąteczny manicure. Nie możecie tego przegapić!

  • 0

REPAGEN® BODY – UJĘDRNIAJĄCA PIELĘGNACJA CIAŁA

KLAPP REPAGEN® BODY to linia do użytku profesjonalnego w gabinecie kosmetycznym oraz  do pielęgnacji domowej, przeznaczona do wielokierunkowej pielęgnacji skóry ciała. Bazę wszystkich produktów stanowią morskie komponenty odżywcze:

  • 0

DERMAPEN TO TYLKO POCZĄTEK! OTO RECEPTA NA PIĘKNĄ SKÓRĘ!

Dermapen to jeden z tych zabiegów, o których z pewnością słyszała każda kobieta interesująca się tematem pielęgnacji. Niezawodny zarówno w walce z bliznami i rozstępami, jak i w terapiach anti-aging. O ile sam zabieg przynosi niesamowite efekty, o tyle te mogą być jeszcze bardziej spektakularne w połączeniu z pielęgnacją kosmeceutykami DP Dermaceuticals. O recepcie na piękną skórę rozmawiamy z dr Ewą Rybicką z kliniki Estetica Nova.

  • 0

BRĄZOWE PLAMKI NA SKÓRZE? SPRAWDŹ, CZY NIE MASZ MELASMY!

Nasza skóra zmienia się przez całe życie. I niestety nie zawsze są to zmiany na lepsze. Zmiany pigmentacyjne i przebarwienia to bardzo częste „pamiątki” przywożone z wakacji. Zauważyłaś u siebie nieestetyczne brązowe plamki? Być może jest to melasma. Nie ma powodów do paniki – to niegroźny defekt estetyczny, którego stosunkowo łatwo można się pozbyć.

  • 0

Czas na #freestyle w modelowaniu z nową linią do stylizacji włosów NIVEA! Doskonała

Doskonała fryzura każdego dnia? To możliwe! Innowacyjne produkty z linii do stylizacji włosów NIVEA z nowoczesną formułą zostały stworzone z myślą o kobietach, które chcą podkreślić piękno swoich naturalnych fryzur oraz zdrowych włosów. Gładkie, kręcone czy wymagające objętości? Daj się ponieść, bo właśnie nadszedł przełom w stylizacji włosów!

  • 0